Urząd Miejski w Nowogrodźcu

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Urszula Bober
    • Instytucja: Wydzial Inwestycji
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału Inwestycji
    • Telefon: 75 738 06 66
    • Fax
    • Adres e-mail: u.bober@nowogrodziec.pl
  2. Henryk Buźniak
    • Instytucja: Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    • Stanowisko: Zastępca Naczelnika Wydziału Inwestycji
    • Telefon: 75 738 06 68
    • Fax
    • Adres e-mail: h.buzniak@nowogrodziec.pl
  3. Janina Dracz
    • Instytucja: Wydział Spraw Społecznych
    • Stanowisko: Podinspektor d/s ewidencji działalności gospodarczej
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: j.dracz@nowogrodziec.pl
  4. Andrzej Drąg
    • Instytucja
    • Stanowisko: Zastępca Naczelnika WK
    • Telefon: 75 738 06 94
    • Fax
    • Adres e-mail: a.drag@nowogrodziec.pl
  5. Krzysztof Harc
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon: 75 738 06 89
    • Fax
    • Adres e-mail: k.harc@nowogrodziec.pl
  6. Jolanta Janeczko
    • Instytucja: Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    • Stanowisko: Podinspektor ds. obsługi Rady Miejskiej
    • Telefon: 75 738 06 81
    • Fax
    • Adres e-mail: j.janeczko@nowogrodziec.pl
  7. Iwona Janiec
    • Instytucja
    • Stanowisko: Sekretarz
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: i.janiec@nowogrodziec.pl
  8. Maria Jasińska
    • Instytucja: Wydział Administracyjno Prawny
    • Stanowisko: Inspektor ds. kadr i administracji
    • Telefon: 75 738 06 96
    • Fax
    • Adres e-mail: m.jasinska@nowogrodziec.pl
  9. Anna Jaworska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.jaworska@nowogrodziec.pl
  10. Grażyna Kłosowska
    • Instytucja: Wydział Finansowy
    • Stanowisko: Inspektror ds. ksiegowości budzetowej
    • Telefon: 75 738 06 64
    • Fax
    • Adres e-mail: g.klosowska@nowogrodziec.pl
  11. Maria Kłosowska
    • Instytucja: Wydział Komunalny
    • Stanowisko: Podinspektor ds. dysponowania mieniem komunalnym
    • Telefon: 75 738 06 76
    • Fax
    • Adres e-mail: m.klosowska@nowogrodziec.pl
  12. Alicja Kopała
    • Instytucja: Wydział Inwestycji
    • Stanowisko: Inspektor ds. inwestycji i środków zewnętrznych
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.kopala@nowogrodziec.pl
  13. Danuta Krasiej
    • Instytucja: Wydział Finansów
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału Finansów
    • Telefon: 75 738 06 74
    • Fax
    • Adres e-mail: d.krasiej@nowogrodziec.pl
  14. Agnieszka Lenart
    • Instytucja: Wydział Administracyjno Prawny
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału Administracyjno Prawnego
    • Telefon: 75 738 06 69
    • Fax
    • Adres e-mail: a.lenart@nowogrodziec.pl
  15. Iwona Markiewicz
    • Instytucja: Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    • Stanowisko
    • Telefon: 75 738 06 62
    • Fax
    • Adres e-mail: i.markiewicz@nowogrodziec.pl
  16. Michał Michałaciuk
    • Instytucja: Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    • Stanowisko: Z-ca Naczelnika WAP
    • Telefon: 75 738 06 80
    • Fax
    • Adres e-mail: admin@nowogrodziec.pl
  17. Bożena Mrozik
    • Instytucja: Wydział Komunalny
    • Stanowisko: Podinspektor ds. ochrony środowiska
    • Telefon: 75 738 06 90
    • Fax
    • Adres e-mail: b.mrozik@nowogrodziec.pl
  18. Justyna Mrozińska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: j.mrozinska@nowogrodziec.pl
  19. Danuta Orlef
    • Instytucja: Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    • Stanowisko: Pracownik pomocniczy ds. archiwum i zaopatrzenia
    • Telefon: 75 738 06 99
    • Fax
    • Adres e-mail: d.orlef@nowogrodziec.pl
  20. Żaneta Pawłowska
    • Instytucja: Wydzial Inwestycji
    • Stanowisko
    • Telefon: 75 738 06 68
    • Fax
    • Adres e-mail: z.pawlowska@nowogrodziec.pl
  21. Monika Rosińska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.rosinska@nowogrodziec.pl
  22. Justyna Stelmaszyk
    • Instytucja: Wydział Spraw Społecznych
    • Stanowisko: Referent ds. ochrony zdrowia, profilaktyki i współpracy z organizacjami pozarządowymi
    • Telefon: 75 738 06 74
    • Fax
    • Adres e-mail: j.stalmasztyk@nowogrodziec.pl
  23. Piotr Tokar
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon: 757380670
    • Fax
    • Adres e-mail: p.tokar@nowogrodziec.pl
  24. Agnieszka Turek
    • Instytucja: Wydział Komunalny
    • Stanowisko: Podinspektor ds. komunalnych
    • Telefon: 75 738 06 90
    • Fax
    • Adres e-mail: agnieszka.jaworska@nowogrodziec.pl
  25. Agnieszka Turek
    • Instytucja
    • Stanowisko: Podinspektor ds. komunalnych
    • Telefon: 757380690
    • Fax
    • Adres e-mail: a.turek@nowogrodziec.pl
  26. Ewa Zdunek
    • Instytucja: Wydział Komunalny
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 75 738 06 95
    • Fax
    • Adres e-mail: e.zdunek@nowogrodziec.pl
  27. Stanisław Żółtański
    • Instytucja: Wydział Komunalny
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału
    • Telefon: 75 738 06 97
    • Fax
    • Adres e-mail: s.zoltanski@nowogrodziec.pl

Adres redakcji BIP:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
59-730 Nowogrodziec
ul. Rynek 1

Metryczka
  • wytworzono:
    01-10-2014
    przez: Michał Michałaciuk
  • opublikowano:
    01-10-2014 09:06
    przez: Michał Michałaciuk
  • zmodyfikowano:
    12-09-2016 10:46
    przez: Mateusz Bieszczad
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    odwiedzin: 1518
Dane jednostki:

Urząd Miejski w Nowogrodźcu
59-730 Nowogrodziec
ul. Rynek 1
NIP: 612 10 37 376 REGON: 000529858

Dane kontaktowe:

tel.: 75 738 06 60
fax: 75 731 64 16
e-mail: urzad@nowogrodziec.pl
strona www: www.nowogrodziec.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×