Urząd Miejski w Nowogrodźcu

Biuletyn Informacji Publicznej

Radni Rady Miejskiej w Nowogrodźcu w kadencji 2018-2023


Radni Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

VIII kadencja 2018-2023

imię i nazwisko kontakt  

Kazimierz Czerniak

k.czerniak@nowogrodziec.pl

 

Krzysztof Durda

k.durda@nowogrodziec.pl

 

Brigida Beata Folęga

b.folega@nowogrodziec.pl

 

Łukasz Konrad Izydorczyk

l.izydorczyk@nowogrodziec.pl

Przewodniczący Rady

Czesława Janiec

c.janiec@nowogrodziec.pl

 

Tadeusz Józef Karasiewicz

t.karasiewicz@nowogrodziec.pl

 

Arkadiusz Kosior

a.kosior@nowogrodziec.pl

 

Artur Kozioł

a.koziol@nowogrodziec.pl

 

Mirosław Mielnik  

m.mielnik@nowogrodziec.pl

Wiceprzewodniczący  Rady

Mariusz Miler

m.miler@nowogrodziec.pl

 

Kamil Różnicki

k.roznicki@nowogrodziec.pl

 

Krzysztof Waldemar Sadowski

k.sadowski@nowogrodziec.pl

 

Michał Marcin Sudoł

m.sudol@nowogrodziec.pl

 

Antonina Szelechowicz

a.szelechowicz@nowogrodziec.pl

 

Radosław Mariusz Urbanik

r.urbanik@nowogrodziec.pl

 
Metryczka
  • wytworzono:
    14-11-2018
    przez: Jolanta Janeczko
  • opublikowano:
    14-11-2018 13:12
    przez: Jolanta Janeczko
  • zmodyfikowano:
    21-11-2018 07:44
    przez: Agnieszka Lenart
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Nowogrodźcu
    odwiedzin: 196
Dane jednostki:

Urząd Miejski w Nowogrodźcu
59-730 Nowogrodziec
ul. Rynek 1
NIP: 612 10 37 376 REGON: 000529858

Dane kontaktowe:

tel.: 75 738 06 60
fax: 75 731 64 16
e-mail: urzad@nowogrodziec.pl
strona www: www.nowogrodziec.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×