Informacja dotycząca podjęcia działalności telekomunikacyjnej
Strona archiwalna
INFORMACJA
Zgodnie z art. 3 ust 6 ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 2062 z późn. zm.)
Burmistrz Nowogrodźca informuje, że Gmina Nowogrodziec podjęła działalność w zakresie telekomunikacji oraz została wpisana do rejestru jednostek samorządu terytorialnego wykonujących działalność w zakresie telekomunikacji.
Burmistrz Nowogrodźca
Robert Relich