Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej

Wznowienie posiedzenia po przerwie 29 maja 2026 r. godz. 8:00

Zawiadamiam uprzejmie, że dnia 13 maja 2026 r. o godz. 8:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Nowogrodźcu.

Temat posiedzenia:

  1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie wniosków do porządku posiedzenia.
  2. Przyjęcie protokołów z ostatnich posiedzeń.
  3. Opiniowanie wykonania budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec za 2025 rok.
  4. Sprawy bieżące i zakończenie posiedzenia.

Miejsce posiedzenia: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu (II p. nr 30).

 

Przewodniczący Komisji

(-) Tadeusz Karasiewicz